Vyslyšená modlitba

VYSLYŠENÁ MODLITBA

 

Mám toho hodně na srdci, co si moc přeji a za čím si po krůčkách jdu. Život, který jsem žila, nebyl dobrý a trvá to už hodně dlouho. O to jsou těžší mé přání a cesta k mé vyslyšené modlitbě nebude lehká.

Ublížila jsem nejen sobě, ale i svým blízkým, kteří mi byli vždy oporou a milovaným osobám. Nemám zatím ten správný vztah k Bohu, ale mám svého anděla strážného, kterému v duchu děkuji. Za každou dobrou věc promlouvám k němu, jsem upřímná a mám radost, že jsem si to po tom životě, kdy mě zajímaly jen drogy a peníze, toho svého anděla našla, a věřím v něj.

Jsem tu po páté a teď je to opravdu trest na který nezapomenu a donutil mě se změnit. Proto do mé modlitby píši a prosím Boha a mého anděla, aby mě vyslyšel.

Ať to tady těch posledních devět měsíců vydržím a vše ustojím, ať jsou všichni mí blízcí i další lidi zdraví, ať nejsou hlavně na Vánoce a Nový rok sami a mají co jíst. Moje holčička, aby byla šťastná a pořád veselá. Rodina aby to ještě vydržela, párkrát mě tu navštívila. Děkuji za to, jak se ke mně chovají a dali mi šanci.

Nejdůležitější je na mně, držet se svých plánů, začít od začátku jako slušný člověk. Pracovat a vynahradit lidem, co si zaslouží, všechno o co jsem je připravila. Pak mohu dostat svou dceru zpět do své péče a budovat rodinu.

Prosím, o vyslyšení mé modlitby, chci být slušný člověk a již pro to dělám, co jen mohu. Jde mi totiž o život, a když to dokázali i jiní lidé, mám šanci i já. Nikdo to nemá jednoduché, ani vy na svobodě lidé s vírou k Bohu, ani my tady. Prostě musíme si vše vybojovat a zasloužit.

Snad jsem vše napsala a pochopila, jak modlitbu napsat. Přeji vám všem šťastné a veselé vánoce s blízkými lidmi a šťastný nový rok 2015. Děkuji za vše, vnesli jste do mojí duše něco, co mi chybělo a co mi pomáhá. Opatrujte sebe i rodinu a těším se na další setkání.