Vánoční pomoc dětem vězňů: Projekt Andělský strom skončil rekordním počtem 1 140 dárků!

V prosinci 2018 se nám podařilo poslat do rodin dětem, které mají tátu nebo mámu ve vězení, celkem 1140 dárků v průměrné hodnotě dárku 500,- Kč. 

I s poštovným jsme obdarovali děti  částkou minimálně 650 000,- Kč. 

Děkujeme všem dárcům, kteří projekt podpořili finančně, nebo dárky nakupovali, balili a odesílali, telefonovali do rodin a zjišťovali přání dítěte. 

V roce 2018 se zapojilo na 400 dobrovolníků. 

V ČR je na 40 000 dětí, které mají rodiče ve vězení. 

Projekt  ANDĚLSKÝ STROM proběhl v loňském roce již po osmé. Projekt naděluje  vánoční dárky dětem, které mají tátu, nebo mámu ve vězení. Děti jsou považovány za neviditelné oběti zločinu, protože trpí dlouhodobým odloučením, stigmatizací a velkou chudobou.  Kdokoliv může přispět na dárek, které dítě dostává spolu s osobním dopisem rodiče, který je ve vězení. 

Děti vězňů  mohou jet zdarma i na dětský ANDĚLSKÝ KEMP, který lze podpořit libovolnou částku. Kemp proběhne v roce 2018 na přelomu července a srpna. 

Je možné také podpořit projekt jiného typu návštěv rodin ve věznicích, tzv. DEN S DÍTĚTEM, kdy skupiny vždy 12 rodin tráví celý den společnými hrami, soutěžemi, výtvarným vyjádřením, malým koncertem, společným vařením stolováním a mnoha dalšími aktivitami. Tátové mají po letech možnost se pomazlit a pohrát si se svými dětmi.  Při pořádání akce vychází částka na účast každé rodiny s dětmi na 1 400,-Kč.

Přispět můžete na účet:

250 147 27 85 / 2010

Potvrzení o daru zašleme dárcům, kteří nám pošlou své údaje.   

Více na naší stránce:    www.andelskystrom.cz                                             

Dotazy: Mgr. Žaneta Dvořáčková: secretary@prisonfellowship.cz tel: 730575418