Poděkování za vánoční dárek

Tento rok přichází po projektu Andělský strom stále další  poděkování od odsouzených rodičů. Je to velmi milé. Dovolte nám se zase o jedno podělit: 

 

Dobrý den,

tento váš projekt Andělský strom je úžasná věc, za kterou vám moc děkuji, jak za sebe tak i mou rodinu, tak i za ostatní, kteří se tohoto projektu mohli zúčastnit, protože vykouzlený dětský úsměv a rozzářená očíčka dětí nad vámi zaslanými dárky byla obrovská a to si myslím, že je i váš cíl, který jste splnili ne na 100%, ale na 1000%.

Po vánocích jsem se ptal lidí, kteří vašeho projektu využili, jak na to reagovaly jejich děti a příbuzní, a vždy to mělo veliký ohlas. Ne jen u dětí, ale i v řadách u dospělých, kteří se ptali, co jste za organizaci, že jste tak štědří. Pro mě tento projekt znamená hodně, protože jsem od začátku svého trestu byl na škole, teď jsem již vyučený kuchař, poté jsem šel na SPO s poruchou chování a teď jsem zde ve věznici v Rýnovicích. Nemohu a zatím nejsem pracovně zařazen. Nemohu tím pádem své dcerce ani žádný dárek poslat, ale díky vaší organizaci a tomuto projektu jsem mohl. Dcerka Mariánka měla obrovskou radost z dárku od tatínka a má družka z toho byla, jak se říká „hodně na měkko“. Vím, že dítěti nic nenahradí rodiče, ale tohle nás posune k sobě blíže a dítě alespoň takto cítí, že ho máte rád a za to vám moc všem děkuji.

Byl bych rád, kdybych se i v letošním roce mohl účastnit tohoto projektu, protože konec VT mám až v roce 2016.

 

Moc děkuji a zároveň přeji hodně úspěchů vaší organizaci

 

M.H.Rýnovice