Jiří: Co prožívám každý den? Co mi dělá radost?

Jiří.

Co prožívám každý den?  Každý den je tu stejný a člověk je dost vystresovaný, když je na TPN ( Trvale pracovně nezařaditelní) a vidí ty mrzáky a lidi, kteří mají 12 na hlavu. Je to pro normálního člověka hrozné a to když je 6 roků zavřený a z toho 3 roky na TPN. Zaplať Pán Bůh, že už jdu v létě domů po 7 letech, protože jsem se bránil loupežnému přepadení od bezdomovce, kterého na mě poslala bývalá družka, aby mě okradli o důchod, protože jsem ji vyhodil z bytu a pak i z karavanu, který měla hlídat. A teď mi ho policajti kvůli ní odvezli! Měl jsem tam dost věcí a teď nevím, co s nimi je. Byl tam i můj pes (4000,-). Celková škoda mi vznikla 100 000,- a proto jsem bývalou družku udal. Budu chtít škodu nahradit. Byly tam boty, šaty, televize, baterky, nádobí, talíře, kabely na zapojení karavanu a teď nemám nic. Nevím, kam ho odvezli.

Bývalá družka se chytla party bezdomovců a chlastala s nimi, vyhazovala mě z bytu a mlátila mne a štvala bezdomovce proti mně. Když se to stalo, měla paní B. 1,68 promile a ten bezdomovec Z. 4 promile alkoholu v krvi a já neměl žádný a navíc jsme se spolu ani neznali. Dali mi nepřiměřenou obranu a dostal jsem 7let a on 2,5 roku. Tak dopadne člověk, když je s někým 10let a pomáhá mu. Její manžel ji mlátil a prali se často mezi sebou, a když se rozvedli, žárlil na ni. Byl to Slovák, a teď je už mrtvý. To je tak všechno, co jsem chtěl napsat.

Z čeho mám radost? Radost, že půjdu po 7 letech domů a mám známou, se kterou si píšu do Světlé n. Sázavou, tak uvidím. Až půjdu domů, budu muset sehnat penzion, než mi opraví do měsíce byt a budu muset zjistit, kam odvezli karavan, protože v něm byly šaty a boty, které potřebuji, nemám skoro nic. Potřebuji zimní boty a letní boty, šaty na zimu a na léto mám jen to, co mám s sebou v kriminále. Pak sehnat penzion v Praze a dojít na policii a na národní výbor.